Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájás. Mit tegyek?

Fejfájás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkezdett fájni egy kicsit a tarkómnál. Nem tudom hogy a hirtelen meleg mert egész nap fájt a fejem de arra vettem be gyógyszert de akkor nem a tarkómnál fájt,vagy izomfeszülés.Ötletek az enyhítésére?
2012. ápr. 27. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
igyál sok folyadékot,szellöztess ki,vagy séta a levegön,ill.pihenj,aludj egy nagyot,ezek tutira enyhitik!!!
2012. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Napi 4 liter folyadék ,mentes ásványvíz formájában. Voltam levegőn, sétáltam 1,5órát, egész nap nyitva az ablak, igaz még nem aludtam de nem enyhült. Most bekellett venni még egy szem Voltaren Dolot.

Azt mondják nincs front.Már hogyne lenne jön a meleg és áááhh

2012. ápr. 28. 00:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A migrén is okozhat ilyet. Tapasztalatból mondom. Nálam meleg és hideg front, illetve már 25 fok felettől a dögmeleg.
2013. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!