Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » átmeneti látásvesztés az...

átmeneti látásvesztés az egyik szemen, kettős látás, látótérkiesés, beszédmegértési zavarok, szóformálási nehézségek (afázia), zavartság, szédülés, fejfájás, hirtelen fellépő eszméletvesztés. ú milyen bajom lehet? (MÉG LENT)

Figyelt kérdés
Ezek ritkak, de 1 hete nagyon sokszor lüktet a fejem, főleg ha izgatott vagyok, sokszor nagyon parázok mert olyan szinten lüktet. :/ mi lehet a bajom?
2012. ápr. 28. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
nem akarlak elrémíteni semmivel, inkább keresd fel sürgősen a háziorvosod. aztán ő beutal valahova.
2012. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Agyvérzés, zöldhályog?
2012. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:

a doki válasza multkor ezvolt:

"hát ez felnőtteknél is előfordul,néha nehezen áll át a szervezet azért látsz rosszul pár mp-re. semmi különös.."

vérnyomásom magas volt akkor is a gyógyszert felirta és szintee semmit nem segitett..else küldött kiderittetni mitől lehet a magas vérnyomás csak rögtön gyógyszert írt..

anyám meg aztmondta ma mondtam neki hogy "látod a doki nem csinált semmit.." engem azért zavar..

2012. ápr. 28. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:

átérzem a helyzetedet. a mi orvosunk is ilyen, meg az itteni kórházban se nagyon foglalkoznak az emberrel. :S

nekem is van elég bajom...

és ez csak gondolom még jobban idegesít, stresszelsz, és a stressz, szorongás is sokat dob a latba, vagy hogy mondják ezt.

de mindenképp keress fel egy másik orvost, nehogy valami nagyobb bajod legyen. :/

2012. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez amit felsoroltál, olyan, mintha egy lexikonból másoltad volna ide. Ennyi, összefüggő baja nem is lehet egyszerre egy embernek, aki mindezek ellenére ezt így hiánytalanul fel is tudta sorolni. Én a felét kifelejtettem volna, ijedtemben. Szerintem a doki sejt valamit, ha ennyire semmibe vesz ilyen súlyos tüneteket. Lehet, neked spirituszban lenne a helyed.

2012. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Magadtól vagy ilyen h*lye vagy valaki esetleg segít?

oda írtam hogy ritkák ezek a tünetek,de valóban szokott lenni

látótérkisés,kettős látás,látásvesztés,eszméletvesztés

ezek közül a látászavar sűrűbben,a fejfájás meg napi szinten.

mielőtt írsz nézd meg mire válaszolsz..

2012. ápr. 28. 23:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Nem kell azonnal megijedni, ez szerintem migrén. Olvasd el ezt: [link]

2012. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, még megvagy? Mert én kapásból agydaganatra gondoltam.
2018. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!