Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ingyen online kezelo orvos?

Ingyen online kezelo orvos?

Figyelt kérdés
lelki beteg vagyok. fizikailagis de nem sujjos vagy igen?...
2012. ápr. 29. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Sem a lélek, sem a test kezelésével nem foglalkozik orvos a távolból. Sarlatánok igen. Legfeljebb tanácsot adhatnak.
2012. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a valaszod nekem Annyit ert hogy en gombat sutok te kersz belolle?
2012. ápr. 29. 22:59
 3/4 A kérdező kommentje:
realisan bekellene szuntetni ezt az oldalt. Ugy is mindenki azt hiszi hogy itt chatelni kell.
2012. máj. 1. 07:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Az oldal valóban idióták gyülekezőhelye lett, ebben igazad van. A kérdésedre korrekt választ kaptál az elsőben. Ha te ezt nem fogadod el, akkor ne kérdezz. Ez is tipikus itt. Ostobaságokra megy a 100%, a helyes és egyedül helyes választ meg lenyomják.


Hiszed vagy nem, nincs távgyógyítás! Olyan lusta meg ne legyél már, ha bajod van, hogy a google-ban nem keresel rá. Én is csak azt tenném, s másolnám be a linket.

Egyet beírok, de többet nem: [link]

2012. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!