Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a petefészekben van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a petefészekben van a petesejt teherbeeshetek? Szóval h a 9. ciklusnapon vtam és pici lyuk vt a gumin lehetek terhes? azt mondta az online orvos h nem kell 72 órás

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz de nem túl nagy az esélye menses végén is nehéz teherbe esni .



22F

2011. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen pici lyuk?

Ha egy óvszer kiszakad, az általában nem "pici lyuk", hanem rendesen szétjön.

Egyébként szerintem nem vagy az.

2011. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez a pici lyuk csak a paranoia. a gumi szétmegy ha egy kicsit is kilyukad.
2011. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 9. napon nagyon nem valószínű, hogy teherbe esnél.

Ha tényleg pici az lyuk akkor meg pláne minimális az esély, bár nem tudom hogyan sikerült "pici lyukat" csinálnotok rajta :) Ha szakad akkor az tényleg szakad.

Azért ez nem jelenti azt, hogy 100%-ra biztos nem.

Van olyan is, hogy valakinek pont menstruáció alatt "sikerül". Létezik ugyanis olyan spontán peteérés amit pl. az orgazmus vált ki. Szóval ez nem játék, indokolt az elővigyázatosság.

2011. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
annyi vt h reggel "paranoiából" leelenőriztem a gumit zacsivaal megfogtam és vizet engedtem bele és csak szivárgott szal csak nyomás hatására volt vizsugár nem kiszakadt
2011. jún. 16. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggelre a gumi már elkezdett kiszáradni, ergo semmit nem jelent, hogy akkor már szivárgott. Ha csekkolni akarod, akkor még aktus után érdemes azonnal, ennek így semmi értelme. Valószínűleg nem is volt lyukas előző este, csak "megromlott" a szabad levegőn.
2012. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!