Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Periódikus szúró fájdalom...

Periódikus szúró fájdalom egyszerre két pontban, mi lehet?

Figyelt kérdés
Stresszes életet élek, amelyhez párosul egy kis hipochanderkedés és pánikbetegség is. Arra a pontra viszont azt hiszem eljutottam, hogy a képzelt tünetekkel próbáljak nem törődni, ezeket leküzdeni. Viszont 1 hónapja éreztem hasonlót mint ma: a szegycsontom felett mondhatnám a torkomban egy 10-20 másodpercenként visszatérő éles szúró fájdalmat éreztem, és ezzel egy időben a lapockám környékén is vele szemben. Erre természetesen alaposan ráparáztam víz kivert, már mindenre gondoltam. Az egész végül olyan 5 percig tarthatott, de valami borzasztó volt. Volt már többször is pánikrohamom de azokhoz ilyen észlelhető éles szúrást még nem tapasztaltam, ráadásul egyszerre két oldalon.

2012. ápr. 30. 14:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!