Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már 3 napja iszonyú fejfájásom...

Már 3 napja iszonyú fejfájásom van! Mit tegyek már?

Figyelt kérdés
Minden nap másfél-két liternyi vizet megiszok, eszek rendesen, voltam kint is. Frontérzékeny vagyok, de hogy fájhat ennyire non-stop, ráadásul 3 napja? Egyszerűen kész vagyok, már szédülök, annyira fáj! Reggel Donalgint(!) vettem be, pár órára elmulaszotta, de azóta megint fáj, és lassan beleőrülök!
2012. ápr. 30. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet migrén, ami egyenlő a hosszantartó fejfájással.

egyéb tünet?

2012. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hírtelen melegtől is lehet nekem tegnap fájt de nagyon, azóta bevettem algo flexet és elmúlt. Biztonság kedvéért az orvos ismerősömnek mondtam hogy szerinte mitől lehet és mondta hogy a hirtelen melegtől.
2012. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól ismert megoldás a tenyér húsos párnájára mért erős nyomás. Addig nyomd, amíg bírod, amíg jobban nem fáj a nyomás, mint a fejed. Készíts teát szárított fehérfűzfakéregből. Ez természetes szalicilsavat tartalmazó fájdalomcsillapító.Kérjél meg valakit, hogy masszírozza meg a nyakadat, és a válladat, vegyél egy meleg fürdőt, amelybe borsmenta olajat cseppentesz, vagy borsmenta teát öntesz.
2012. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
front van nyiss ablakot vagy sétálj
2012. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!