Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártottam vele a babának?...

Ártottam vele a babának? Iszonyú fejfájásom volt, és be vettem rá egy egész szem algopirint.

Figyelt kérdés
Ez hajnal 3-kor történt, bár már fájdalmakkal feküdtem le is az este. Hajnalban neki kezdtem vizesborogatni, de mivel tudtam,h. míg nem múlik el, addig nem is fogok tudni visszaaludni, és 5-kor kellett ma kelnem. Ezért a gyorsabb hatás kedvéért bevettem egy algopirint. Viszonylag hamar használt, 4-kor már vissza tudtam aludni. Nem ártok a babának? Így is terhesség megtartó gyogyikat kell szednem. Ma h. 10 hetes vagyok, és bűntudatom van.
2010. jún. 5. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen semmi baja nem lesz a babadnak !
2010. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy szemmel nem ártasz neki. Nem ezen fog mulni hogy megmarad-e a babád , vagy sem....Ha erős s élni akar megmarad! Az idegeskedés sokkal jobban árt!Pihenj sokat, s kitartást!

Jó babavárást!

26 hetes km

2010. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Ez volt a 10 hét alatt az első eset, szerencsére nem vagyok fejfájós. De ez tényleg nagyon indokolt volt. Azzal nyuktatom magam,h. az a fejgörcs jobban árt a babámnak, mint az a gyógyszer.:S
2010. jún. 5. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:

szia.

amikor nekem becsípődött a derekam két hete akkor a dokim azt mondta hogy bár nem rendszeresen, de ritkán nyugodtan bevehető algopiryn. Pedig én akkor már 22 hetes voltam. azóta váltottam Panadolra.


ne aggódj, egy szemtől még nem lesz semmi baja a babaádnak! :-)

2010. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor volt fejgörcsöm, olyan 20-24. hétig és volt, hogy kénytelen voltam bevenni fájdalomcsillapítót. Nekem a dokim azt kérdezte, hogy mit szedtem a terhesség előtt (mert nekem migrénes fejfájásaim voltak) és mondtam, hogy algoflex fortét. Azt mondta, akkor ha fáj, azt bevehetem, de az eléggé erős, így panadolt választottam. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy nem fogsz ártani neki az biztos!

35 km

2010. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nyugi.Evétve be lehet venni, én vettem be néha, a doki is mondta hogy vehetek be.
2010. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Genetikus nőgyógyászom van, elég szigorú a gyógyszerekben, de alkalmanként 1-1 szem algop. mehet, azt mondta.
2010. jún. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!