Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja azt, hogy a...

Mi okozhatja azt, hogy a kezdeti 4 napos láz és folyamatos gyomorgörcs után lassan már két hete egyfolytában kijön belőlem minden?

Figyelt kérdés

Négy napos, nem túl magas lázzal kezdődött minden, ami aztán elmúlt, de megmaradt a kezdetektől jelen lévő nagyon durva hasi görcs és erős hasmenés. Állítólag vírusvándorlás van most, de ezt szerintem nagyjából egy hét alatt ki kellene tudni heverni. Igazából még a víz is kijön belőlem, max. nem olyan intenzitással, mintha főtt krumplit vagy rizst eszek, mert akkor aztán mint a vízsugár :(

Két hét telt el a kezdeti tünetek óta, de még mindig nagyon labilis a szervezetem, gyakorlatilag nem marad meg bennem semmi.

Annyi még, hogy elég magas volt a cukrom egy időben, amit azóta valamennyire letornásztam, de még egyáltalán nem az ideális érték sajnos. Nem tudom, hogy ennek lehet-e köze hozzá, mindenesetre leírtam.

Orvosnál már voltam és még megyek is, de érdekelne a ti véleményetek is, hogy mégis mi a fene lehet ez a hosszan elnyúló baromság? :( :(


Köszönöm a válaszokat.


2012. máj. 2. 10:40
 1/1 anonim válasza:
hogy érted? hasmenés vagy hányás formájában jön ki minden??
2012. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!