Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Esténként hányingerem van....

Esténként hányingerem van. Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy amióta dúlnak a meleg napok, rettenetesen émelyeg a gyomrom. Bírom a meleg időt, eddig nem volt gondom vele az elmúlt években, de mégis rettenetes gyomorgörcsök, émelygések törnek rám esti órákban. Igyekszem könnyebben enni, bár nehéz betartani, mert nehéz fizikai, pörgős munkát végzek, amihez energia kell. Tudtok ajánlani ellene valamit?

23/N


2012. máj. 2. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ilyen bajom van!KB szerda óta, nem tudtál meg valamit , hogy mit lehet tenni ellene? Nekem se volt sose bajom a meleggel, de émelyeg a gyomrom és hányingerem is van időnként, de csak este és néha reggel!Mit tehetnénk ?:SS
2012. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam hogy reggel többet eszem, este pedig 17h után nem eszem, de ez se használ. Párom szerint a stressztől van, meg attól is, hogy rossz a klíma a melóhelyen.
2012. máj. 4. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:
és ilyenkor hánysz is? ( én nem ) és reggelre neked is elmúlik? Neked is ilyen este 8 fél 9 körül kezd igaz?
2012. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére nem hányok és te? Próbáltam az utóbbi napokban gyümölcsöket enni, almát, ananászt, na hát így enyhült.
2012. máj. 6. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem már 3 napja elmúlt hál a jó istennek..énse hánytam.Egyszer amikor este hányingerem volt jól bekajáltam és utána attól az estétől kezdve nem volt.
2012. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!