Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó hányingerem van....

Állandó hányingerem van. Mitől lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Amint kilépek az utcára rosszul leszek. Nem érzem jól magam a tömegben, sem a sok autó között. A szagokat pedig egyáltalán nem bírom, még a péksüti szagától is rosszul vagyok. Összeszorul a gyomrom, öklendezem... Nem vagyok terhes, így azt gondolom, pszichés eredetű a dolog. Nagy családi konfliktus volt, ami padlóra vágott rendesen, és még mindig nincs vége. Nem esik jól az étel sem. Mi lehet a baj? :(

2012. ápr. 13. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el jógázni, az megnyugtathat, sétálj a parkban, esetleg menj ki oda olvasgatni is. Oldódj fel a barátaiddal, csinálj olyat amitől jól érzed magad és ne foglalkozz a hányingerrel :)
2012. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél könnyűeket, szedj B vitamin komplexet, esetleg enyhe fokú nyugtatókat. Ha kell, akkor erősebbeket is felirattathatsz a házi orvosoddal, mert van, hogy ez segít túlélni egy nehéz időszakot.
2012. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem is volt ilyen: ez ideg, még ha tudat alatt is, szedj B vitamint, vagy ENYHE vény nélküli nyugtatót egy idő után el fog múlni, amint az életed is rendeződik
2012. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is egy időben folyton rosszul voltam tömegben, suliban, emberek között, bárhol, ami nem otthon volt, és felírtak Frontint, rá is szoktam... Szóval ne irass fel szerintem nyugtatókat, inkább próbálj gyógyteát inni, meg esetleg Szedativ PC-t szedni!
2012. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!