Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom elfogadni magam....

Nem tudom elfogadni magam. Egyszerúen gusztustalannak érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves leszek télen. 2 bőrproblémám is van. Ekcéma és Akne. Az aknétől tele van hegekkel az arcom. Kicsi lila hegek. És ne egy vagy kettőt kézeljetek el. Rengetek van főleg oldalt. És akkor még a karomon is van felül a hátamon is. Bár kezelnek gyógyszeresen de az csak a patikat tüntette el a hegeket nem. És tudom, hogyha abbahagyom a gyógyszer szedését ujra elöjönnek a patik (diane 35-öt írtak fel nekem de elég sokszor olvastam h aki abbahagyta utána ujra kijött neki)


Ekcéma: Elég sokszor kijön rajtam általában az arcomon (miért is ne épp ott) nyakamon és a kéz hajlatomon. Van amikor 1 honapig van kint valamikor csak 1-2 napi. De én utálom. Nem lehet mégcsak sminkel se eltüntetni mármint halványitatni mert hámlik és áááá:S:S nem bírom.


Amugy elég sokan mondták, h győnyőrüek a szemeim meg, h szép kis arcom van de egyszerűen én nem tudok igy élni.


Mellesleg az alakom.. Elég vastag csontozatú vagyok (aputól örököltem) és az alkatom nagyon fius. Negy vállak, nagy kar gusztustalan.


És akkor még nem is beszéltem a szőr problémáimról... Szinte mindenhol szörös vagyok. a hátamon a hasamon, a karomon nagyon de ott szedem:S Erre is szedem a diene 35-öt de nem várok csodákat.

Egyszerűen én már nem tudok igy élni. Ennyi gond 16 évesen. És nem, nem tudom elfogadni magam bárhogy is probálom. Vannak barátaim, de hát fiuk...:S mondjuk vujabban egyre többen vesznek fel myvipről msn-re és mondják h szép vagyok de a képeken nem látszik annyira a hegek meg az ilyenek:S szal nem tom h mit tegyek:S:S


Lesz valaha is igy valakim? Lesz olyan ember aki igy el tud fogadni? Ennyi hiubával??


2009. jún. 24. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az akne és az ekcéma is rendkívül kellemetlen bőrbetegség,viszont az akne gyógyszerrel jól kezelhető,és ezt általában ki is növi az ember. Később,mikor a pattik teljesen eltűnnek,lehetőséged van a kozmetikussal lehámlasztatni a bőröd,akkor majd halványodnak,akár teljesen el is tűnnek a hegek! :-)

Biztos vagyok benne,hogy lesz valakid!!! Persze,fontos a külső is,de a belső értékeid számítanak igazán! Aki megszeret annak pedig Te leszel a legszebb a szemében!:-) Ami pedig nagyon fontos,hogy fogadd el magad,úgy ahogy vagy! Tudom,hogy ez nagyon nehéz,de ha szereted magad,legalábbis elfogadod magad,az rengeteget dob a kisugárzásodon!:-)

Szívből kívánok sok sikert!;)

2009. jún. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan ember nincs, akinek ne lenne hibája, hibái. Nekem is vannak, mégis elfoadott az előző barátnőm (A. R.), csak sajnos azóta elszúrtam....... :( Szóval az előző hozzászólóval egyetértve állj pozitívan a dolgokhoz, és hidd el minden jobb lesz! Sok sikert!
2009. jún. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Diétával lehet segíteni a bőrproblémádon: hús, tojás, tej és tejtermékek, csokoládé, cukor, feldolgozott, tartósított élelmiszerek elhagyása nagyon sokat jelent!

Egyél minél több nyers gyümölcsöt, zöldséget.

(a legideálisabb a vegán diéta lenne minél nagyobb nyers arányban)


A bőrödnek segíthet a szauna, a rendszeres sport.


Az önképed formálásához kérd pszichológus segítségét.

2009. jún. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van déta a megoldás,méregtelenítés..
2009. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem is volt ekcémám régebben, bár sztem az enyhébb volt mint a Tiéd, ettől függetlenül kipróbálhatod amit most elírok. Bőrgyógyász adott vmi krémet, sajna már nem emlékszem melyiket, csak arra, hogy elég büdös volt, és azt tanácsolta, hogy fürödjek szappanmentes tusfürdővel. Nekem teljesen bevált, azóta semmi gond. DM-ben lehet kapni olcsó szappanmentes tusfürdőt, az a neve, hogy "Babylove", kék flakonban van, kb 6-700 ft 500 ml (a babaápolási részlegen keresd, ne a tusfördőknél). Eucerint felesleges venni mert abból feleannyi 3000 ft, és tök ugyanaz. Mióta azzal fürdök, a krém sem kell. Persze vicces amikor egy 22 éves fiú beslattyog zuhanyozóba egy babatusfürdővel, de én személy szerint leszarom:D Remélem Neked is használ majd!
2009. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hátha a myvipen is azt mondják hogy szép vagy akkor magaddal kellene megbarátkoznod! Azt hogy a képen nem látják hogy neked vannak hegeid,de az atc vonásaidat igen!


Szóval nem lehetsz te annyira csúnya!


kicsit gondolkozz már! végül is vannak nálad szebbek is csúnyábbak is! fogadd el magadat ahogy vagy és pizz benne hogy segiteni fog a gyogyszer amit adtak

2009. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
legyél öngyilkos, mert selejt vagy! a csúnya fiúknak is csak a szép lányok jönnek be, de ez teljesen normális, ez az evolúció...
2011. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!