Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tartom gusztustalannak?

Miért tartom gusztustalannak?

Figyelt kérdés
miért félek attól hogy a barátomnak nem fog tetszeni a puncim ? miért nem tudom elfogadni hogy nekem ilyen??
2011. máj. 22. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok nőnek vannak ellenérzései a saját nemi szervével kapcsolatban, főleg, hogy az utóbbi időben nagyon nagy divat lett létkérdést csinálni abból, hogy szőrös-nem szőrös; ha szőrös, akkor mennyire; húsos vagy nem; nagyok a kisajkak vagy nem; azok milyen színűek; stb.

Hidd el, ha van egy olyan barátod, akivel már elértek oda, hogy leveszed az alsód, akkor marhára nem fog azzal foglalkozni, hogy milyen színű illetve méretű a puncid, mert ugyanúgy tetszeni fog neki, mert az egy punci, és ráadásul a Tiéd, akit szeret is. Innentől meg nem kell azon aggódni, tetszeni fog-e neki, mert ha nem csak egy numerára kellesz, akkor bizony tetszeni fog neki úgy, ahogy van. Egyszerűen csak ápoltnak kell lenni, ha te szőrösen szereted, akkor fazonírozd és tartsd kordában azt, ha simán szereted, akkor szőrtelenítsd és légy boldog azzal, ennyi. Amíg tiszta és ápolt, addig nincs probléma.

2011. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ez az érzés csak addig tart, amíg meg nem bizonyosodsz az ellenkezőjéről. Imádni fogja, akármilyen.
2011. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem neked kell tetszenie:) Nekem sem tetszik a sajátom, kifejezetten rondának tartom, de eddig egyik partneremnek sem volt vele problémája (nem mintha olyan sok lett volna:D). Mostani párom kifejezetten szereti, és mindig kiakad, mikor panaszkodok, hogy ronda:D
2011. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális fiúnak nem a punci számít, hanem a lány akié a punci.
2011. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!