Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a vélemény erről, hogy...

Mi a vélemény erről, hogy vélekedtek?

Figyelt kérdés
Tegnap érettségiztem, a matek írásbeli kettes lett, a magyarok négyesek, a töri hármas és a művtöri is hármas. Mikor kiosztották az érettségi bizonyítványokat, azt mondták születtek jó eredmények, de kevésbé jók is, és akkor felénk is néztek, és ezt egy kicsit magunkra vettük, a testvérem és én is. Ne esett jól. Mivel négy éven át négyeseket, ötösöket hordtunk haza, néha becsúszott egy hármas, esetleg egy kettes is. volt hogy éjszakánként vagy semmit vagy csak pár órát aludtunk.
2009. jún. 24. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez van. A tanári kar ezek szerint bunkó volt. Az eredmény a tied, ha felvesznek egyetemre, akkor elég jó, ha meg nem, akkor menj OKJ-s képzésre. Azt meg, hogy ki mit gondol, sz*rd le. Én is most értem le amúgy.


18F

2009. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked hogy sikerült?
2009. jún. 24. 14:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak.
2009. jún. 24. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

matek 92, angol 96, töri 82, magyar 74 (írásbeli 85 volt, de szóbelivel lerontottam :( ), info 62.


mindezt úgy,hogy kb 12 éve semmit se tanulok :D mondjuk mázlim volt, olyanokkal volt tele,amit tudtam

2009. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
(Első válaszolónak): olyan típúsu ember vagy akinek már a hallottak alapján, megjegyzi a tanulni valót?
2009. jún. 24. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!