Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szeretnék méregteleníteni,...

Szeretnék méregteleníteni, miért nem megy?

Figyelt kérdés
Szóval pár napja alig van székletem és olvastam, hogy a csalántea jó méregtelenítő, kiválasztja a szervezetből a salakanyagot és vizelethajtó. Én két napja iszom, 3-4bögrével és semmit nem használ. Ráadásul két napja csak zabpelyhet eszek ami tiszta rost, tehát annak is segítenie kéne ezt a széklet dolgot. Valamit rosszul csinálok, hogy nem megy?
2009. jún. 24. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs benned elég méreg, egyél egy kis szalonnát! Zabpehelytől mit vársz?

:D

2009. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy tudom, hogy a rost is tisztítja a beleket. Vagy nem?
2009. jún. 24. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen zabpehely? Az ilyen Nestlé Fitness meg hasonlók nem érnek semmit. Az igazi ZAB-pehely a jó, mint pl. ez: [link]

Én ezt eszem minden reggel, napközben alma-répa, étkezéshez meg párolt zöldség. Olyan kiadós székletem van hogy néha a vécé helyett is szégyellem magam! :D

2009. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg egy természetgyógyászt az Ő segítségével csodák történhetnek !
2009. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Méregteleníteni akkor lehet hatékonyan, amikor FOGYÓ HOLDFÁZIS van...

(Most éppen NÖVEKVŐ HOLDFÁZIS van, tehát ez nem kedvező időszak a méregtelenítéshez.)


2 napja is újhold volt, ami szintén nem jó, azért nem sikerült a 2 napja kezdett kúrád. :[


[link]


Javaslom, hogy majd Fogyó holdfázis idején kezd el a méregtelenítést. Vásárolj MÉREGTELENÍTŐ TEAKEVERÉK-et gyógynövényboltban és kb. 1 hetes kúrát tarts.


A mostani széklet-problémádra próbálj hashajtót beszedni, talán az segít. (Vagy joghurtot enni?... Esetleg a tejföl is meghajtana!)

2009. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bioboltban vettem a zabpelyhet és ilyen:


[link]

2009. jún. 24. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó ez, valami más oka lehet a széklethiánynak!
2009. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel semmit, nincs mit kisz@rnod. Azt vártad, hogy 3 nap alatt elkezdi a szervezeted lebontani a lerakódott zsírt? Arra még várhatsz pár napot.
2009. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!