Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma hajnali 3 kor felkeltem és...

Ma hajnali 3 kor felkeltem és nagyon szúrt baloldalt a szívemnél főleg akkor, hogy ha nagyobb levegőt vettem. Elmúlt olyan 10 percen belül. Nagyon beijedtem, lehet valami komolyabb szívbetegség? 20F

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha légvételtől jobban fájt, akkor egyszerűen beszorult a levegő a bordáid közé, az okoz szúró fájdalmat. Megmaradsz, ne aggódj!:) Szívproblémánál nem nyugalmi állapotban jelentkeznek tünetek, hanem mindig terheléskor (futás, gyaloglás stb.).
2012. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig csak terheléskor. Ezt doki fogja megmondnai neked kizárólag. Akár komolyabb baj is lehet, mondjuk angina pektoris. Mernj el dokihoz, az megvizsgál, valószínűleg mert fiatal vagy, nem fog találni semmit. Fontos hogy ezt ő mondja ki.
2012. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nyugalmi állapotban jelentkezett és inkább szúró jellegű fájdalom volt.
2012. máj. 9. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizony nagyon ritkán de előfordulhat te korodban is, mondjuk genetikusan. Mert ez az 50+ betegség általában és akinek van az alaposan rá is dolgozott.

Kérdezd meg a dokit. Szinte biztos hogy nem talál semmit, de ha nagyon megilyedtél az is tünet lehet.

2012. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha levegővételnél érezted a fájdalmat, akkor szimplán beszorult a levegő. Ha a szíveddel volna probléma, az minden dobbanásnál jelentkező fájdalmat okozna, nem pedig csak akkor éreznéd, ha levegőt veszel.....
2012. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!