Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet velem? Minek a...

Mi lehet velem? Minek a tünetei ezek?

Figyelt kérdés
3-4 napja úgy keltem, mint akit agyonvertek, de legalábbis másnapos. Ahogy kikeltem az ágyból, szédültem, hányingerem volt, fájt a fejem meg a gyomrom. Ez ment 2 napig, tegnap már belázasodtam, és hasmenésem volt, de olyan durván, hogy folyt belőlem :( Mára a láz elmúlt, de a hasmenés megmaradt.
2012. máj. 12. 08:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ismét szédülök, de a gyomrom stabilizálódott, reggel 10-kor elég sok kifolyt belőlem, azóta semmi. Széntablettát nem vettem be, mert szeretném, ha kiürülne.

Ropit kívántam, meg almát, azokat eszegettem, illetve megittam már egy liter ízesítetlen kamillát (szörnyű volt)

2012. máj. 12. 17:19
 12/12 A kérdező kommentje:
Újabb "fejlemény": ma is volt hasmenésem, de már nem vízszerű, közben pedig barna folyás is társult hozzá, ami picit véres (ez azért zavar, mert egy hete múlt el, de az is barnás volt, nem rendes vér) :(
2012. máj. 13. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!