Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orális sex történt velem, és...

Orális sex történt velem, és 2 napra rá fura tünetek jöttek elő és félek, hogy nem-e a hiv vírus tünetei?

Figyelt kérdés
Egy régi b.nőmel találkoztunk 1év után és este megtörtént a dolog de csak orálist engedtem, de a baj az volt, hogy a himveszőmön volt egy nyílt seb, karcolás. ÉS az eset után 2napra rá éjszaka egy kicsit izzadtam pedig hideg volt, és reggel pedig fájt a torkom és a hasam is egy kicsit, az enyhe torok fájás megmaradt egésznapra, és most félek, hogy nem-e a hiv vírus áll ezek mögött...? remélem tudtok segíteni értelmes hozzá szolással és válasszal, sokat segítenétek, köszönöm. ( 22 évesek vagyunk ).
2011. szept. 6. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy az aids 5-10 évig lappang, szal nincsenek tünetei. de nem vok benne biztos
2011. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fertőzés után tényleg lehetnek ilyen megfázásszerű tünetek, és utána lappang... hát nem túl valószínű de benne van a pakliban. Szal sztem pár hét múlva menj el egy tesztre, csak akkor tudják majd kimutatni
2011. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A friss HIV fertőzés az esetek egy részében influenzaszerű tünetekkel jár, majd hosszú időre tünetmentesség alakul ki. A betegség késői stádiumában jönnek a nyilvánvaló problémák. Nem tartom velószínűnek, hogy HIV-fertőzött lennél, mert Magyarországon elég alacsony az átfertőzöttség, és még ha pozitív is lenne a partnered, elég kicsi az esélye, hogy egy alkalom oralis sex kapcsán elkapnád a vírust. Mindazonáltal ha a partnered életmódja miatt esélyét látod annak, hogy fertőzött legyen, akkor a legtisztább, ha csináltatsz egy anonim szűrést. Ennek nem most van értelme, hanem pár hét múlva, amikor az esetleges fertőzést már ki lehet mutatni (pontos információt a szűrőpontokon tudnak adni). Ha úgy érzed, hogy van miért leszűretned magad, akkor az eredmény megérkezéséig került a szexuális kapcsolatot a partner érdekében.
2011. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát végül is tartok tőle, mert iserem őt volt egy hosszú távú kapcsolata aminek vége lett, és utána hirtelen lett neki még kettő utána és utánuk jöttem én...de azt hozzá teszem, hogy 4 napja nem alszok csak 3-4 óra hosszákat és utána naphosszatt vezetek és csak olyan hajnal 2 fele érek ágyba utána reggel 7kor már kelek, de ezt azért nem írtam előbb mert sztem nem sok köze van a tünetekhez, és ha még is akkor miért csak most jönnek elő. Úgy, hogy sztem nem emiatt va

nak most ezek...nem tudom a lány végül is jó húsban volt, meg szép bőre volt...

2011. szept. 6. 22:56
 5/10 anonim ***** válasza:

A HIV fertőzés évekig tünetmentes, tehát ne abból indulj ki, hogy jól nézett ki a lány.

A kezdeti influenzaszerű tünetegyüttes viszont néhány hét múlva alakul ki, nem két napra rá. Tényleg inkább a túlhajszoltság tehet róla.

2011. szept. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tom mert anyira egyértelmű jelek ezek, hogy fájnak a lábaim néha meg az éjszakai enyhe izzadás, a torok fájás a fáradtság...igaz 2naora rá jöttek elő de akkor is...
2011. szept. 7. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy a kimerültséged okozza a tüneteket, esetleg gyomorgyulladás. Fáradtságtól is lehet hőingadozásod, úgymond belső lázad, akár fel is szedhettél valami kis virust, ami torokfájást okoz. Nekem is fájt pl. napokig a torkom, pedig nem fáztam meg és a gyomrom is égett. El tudom képzelni mennyire be lehetsz ijedve, de nyugtasd magad, számtalan más okból lehetnek a tünetek. Valószinű egyszerűen le van gyengülve az immunrendszered, mert hajtásban élsz.

Vegyél be természetgyógyász üzletekben kapható gyógynövény alapú nyugtatót (leghatásosabb a macskagyökér) és aludjál minél többet, mert különben csúnyán legyengülsz a stressz és kimerültség miatt. Én igy jártam nemrég. Mindenféle betegségek utolértek egyszerre, mert túlhajszoltam magamat testileg, lelkileg..

Minden jóra fordul, csak lassits. Kevés az esélye a hiv fertőzőttségednek :)


26/L

2011. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a választ mindenkinek ilyen őszinte válaszokat kéne adnia...
2011. szept. 7. 18:37
 9/10 A kérdező kommentje:
...És amúgy odáig ok a dolog, hogy a kimerültség miatt de akor az éjszakai izzadás az mitől van? És attól félek a leginkább
2011. szept. 7. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Újra én. Nagyon szivesen segitek bárkinek, amiben csak tudok :)

Talán azért izzadsz, mert igy reagál a szervezeted a benned lévő lelki feszültségre. Miközben alszol is rágod magad a mindennapi teendőkön, problémákon, hiszen túl vagy pörögve, főként most, hogy félsz a hiv fertőzöttségtől. Én pl. vizsgaidőszakban, amikor agyonstresszeltem magam és állandóan verejtékeztem, nagyon feszült voltam attól a gondolattól, hogy lehet nem megyek át a vizsgán.

Ezért ajánlottam a nyugtató készitményt, hogy végre az agyad tudjon kicsit "kikapcsolni", legalább éjszaka. Jó éjt :)

2011. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!