Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elmenjek megint orvoshoz? Ha...

Elmenjek megint orvoshoz? Ha igen milyenhez? Semmit nem javult az állapotom, még rosszabb! Szeretnék már jól lenni, és nem úgy felkelni hogy élni nincs kedvem!

Figyelt kérdés

Majdnem egy fél éve voltam a háziorvosnál,mert állandóan fáradt vagyok,gyenge,fáj a fejem,megy a hasam,zsibbadok,és sokszor elkap a remegés olyan hóhullámok jönnek rám.

Akkor elküldött vérvételre,és hasi UH-ra. Minden negatív lett,csak a fehérvérsejtjeim voltak picit magasabbak. Kaptam antibiotikumot,mert gyulladás van a szervezetemben. Utána írt fel az orvos 100db frontin 0,25-öst,mert az idegtől megy a hasam,és attól vannak pánikrohamaim.


A gyógyszer elfogyott(napi 1et vettem be),nem akartam rászokni. Sajnos a közérzetem semmit nem javult!!! Mit tegyek?



2012. máj. 14. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sziveddel minden rendben van? Keszittess egy EKG-t - lehet pl ritmuszavar, fibrillacio.
2012. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pajzsmirigyedet is érdemes lenne kivizsgáltatni! belgyógyászat..
2012. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az EKG-ra kell beutaló? A pajzsmirigyem is rendben,azt is nézték a vérvételnél.
2012. máj. 14. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor ideggyógyászatra kell menned! oda kell beutaló.
2012. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
EKG-ra kell beutalo.
2012. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0.25-ös frontin losz@r.. én 18 évesen napi 2 rudotelt szedek.. menj el pszichiáterhez nem kell beutaló csak előzetesen hívd fel az orvost!! ;)
2012. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!