Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyre csak rosszabb, mi...

Egyre csak rosszabb, mi történhetett?

Figyelt kérdés
Tegnap délután néztem a tv-t, egyszer csak elkezdett forogni a világ, kimentem inni egy pohár vizet, de iszonyat szédültem. Semmi bajom nem volt, majd visszafeküdtem, és alig kaptam levegőt. Megmértem a vérnyomásom 140/93 volt. Kicsit pihentem, majd kimentem levegőzni, de nem lett jobb. Este nehezen elaludtam, reggel 8 után ébredtem fel, de nem változott semmi. Most már iszonyatosan fáj a fejem is, a nehéz légzés is fent áll, szédülés megmaradt, és a vérnyomásom sem megy lentebb. Ügyeleten voltunk, semmit nem adtak, annyit mondtak pihenjek. De egyre csak rosszabb. Mi lehet? Sehol nem voltam, hogy elkaptam volna valamit, nem ettem ittam semmi olyat, ami kihozhatná.
2011. dec. 17. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem lehet hogy stressz.nem?hívd fel a dokidat.vagy menj a patikába,és érdeklődj ott hogy mi kell erre.biztos tudják.azóta hogy vagy?
2011. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi nem változott. Stressz tuti nem, semmi olyan nincs mostanában, ami miatt idegeskednem kellene. Max. várok holnapig, hátha másik orvos lesz az ügyeleten. Egy fájdalomcsillapítót bevettem a fejfájásra, de lehet a vérnyomás miatt fáj és azért nem hat.
2011. dec. 17. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be ismét a kórházba vagy menj háziorvoshoz. Elég magas a vérnyomásod. Szedsz vérnyomáscsökkentőt? Nem felejtetted el bevenni a tablettát? Vagy lehet hogy szedned kellene...Persze előbb vizsgáljon meg valaki.. A szédülés nyilván a magas vérnyomástól van.
2011. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy mert lehet hogy pl fogamzásgátló mellékhatása... Azért ezt vedd komolyan, mert a végén még valami nagyobb bajod is lehet (stroke, infarktus..)
2011. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Soha semmi bajom nem volt, makk egészséges vagyok. Nem tudom megmondani, mikor voltam utoljára beteg. Ez pedig nagyon hirtelen jött. A vérnyomásom rendben volt mindig, így semmit nem tudok bevenni rá, azért is mentem ügyeletre, hátha adnak, de sajna nem. Ma nem megyek vissza, mert holnap lesz csak másik orvos, ez pedig délelőtt sem foglakozott velem.
2011. dec. 17. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!