Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Migrénes hölgyek ( esetleg...

Migrénes hölgyek ( esetleg urak) mit tesztek hogy ne fájjon ennyire a fejetek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,és sajnos nagyon érzékeny:( borzalmas kínokat élek át a migrén miatt. Hányinger,hányás,szédülés... és pokoli görcsös fájdalom. A gyógyszer nem használ,és az alvás sem.

Valami tanács?


2012. máj. 15. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első, hogy menj neurológiára.

Amúgy vannak bizonyos tényezők, amik elősegíthetik a rohamot, ilyenek például a kialvatlanság, stressz, alkohol, érlelt sajtok, stb. ezeket magadnak is ki kell tapasztalnod, hogy mi hozhatja elő és kerüld őket, de a példák amiket írtam igen általánosak.

Ha érzed, hogy rohamod lesz vegyél be egy fájdalomcsillapítót görcsoldóval(!) még az elején, mert ha sikerül időben elcsípned talán segít, egyéb esetben semmit sem érsz vele, nem szabad kivárni, hogy "Ó, talán elmúlik..."

2012. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:(( :))
2012. máj. 15. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos semmi sem használ, de nekem pl jólesik olyankor a levegőn lenni, benn a házban megőrülnék.
2012. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!