Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Irány a tolószék?

Irány a tolószék?

Figyelt kérdés
A jobb combtövemnél valami fáj ami egyértelműen nem izom. Azóta fáj mióta pár napja levegő ülésben egy súllyal az oldalsó hasizmokra edzettem, akkor éreztem, hogy montha ott húzódna valami. Utána nem fájt annyira futni is simán tudtam, utána másnap úgy ébredtem , hogy alig tudok ráállni. Egyértelműen nem izomfájdalom és a combtövemtől jön a fájdalom. Nem folyamatosan fáj csak , hogyha bizonyos szögben mozgatom a lábam, és van amikor jobban van amikor kevésbé fáj. Ez mi lehet?

2012. máj. 16. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A tolószék érdeklődés hiányában elmarad.:)

Valószínűleg meghúzódott egy ínszalag.

Mutasd meg orvosnak.

2012. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi tolószék még nem lesz. Mutasd meg a dokinak mert ezt még simán lehetne kezelni. Maximum annyit fog mondani hogy a lehető legkevesebbet állj lábra.
2012. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úristen, hogy jut eszedbe ekkora marhaság egy kis fájdalomtól, hogy tolószék? A legsürgősebb dolog, hogy hagyd abba az edzést, a hasizmozást is meg a futást is, és pihentesd a lábadat egy ideig. Általában azt szokták mondani, hogy amennyi ideig fájdalmad van, még egyszer annyi ideig érdemes pihentetni fájdalom nélkül, mielőtt az edzést újrakezded.
2012. máj. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!