Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagy súlycsökkenéstől (egy év...

Nagy súlycsökkenéstől (egy év alatt 25 kiló) megváltozhat az ember személyisége, gondolkodásmódja?

Figyelt kérdés
például lehet emiatt aktívabb, lázadóbb, agresszívabb? vagy ez nem függ össze, mármint az elmeállapot a testsúllyal.
2012. máj. 17. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom: megváltozott a személyiségem. Aktívabb lettem, nagyobb lett az önbizalmam és minden pozitív dolog ami ezzel jár. Én szándékosan fogyókúráztam.


Ha betegség miatt következik be a testsúlycsökkenés, akkor lehetségesek azok a negatív változások amiket felsoroltál.

2012. máj. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagy változás, és elég sok igazából. Az is fontos, hogy mi a fogyás oka, szándékos fogyókúra, depresszió vagy indokolatlan fogyás? ha ugyanannyi mozgással és ugyanolyan étkezéssel ment le ez a súly akkor mindenképp orvosi kivizsgálást érdemel a dolog.
2012. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is lefogtyam 15 kilót és sokkal agresszívebb vagyok, ingerültebb mert nem tudom evéssel nyugtatni magam. Rettentő könnyen dühbe gurulok.....szerintem alap h. megváltozik az ember személyisége, nem is kicsit....Az igaz h. nagyobb lett az önbizalom :))
2012. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!