Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az már nem is ember (nő),...

Az már nem is ember (nő), akin van néhány kiló felesleg?

Figyelt kérdés

Sokan úgy beszélnek a kövér(ebb) emberekről, mintha a társadalom szemetei lennének.

Az is meglep, hogy mennyire sokan akarnak fogyókúrázni, vagyis inkább megfelelni valami divatsablonnak. Kötelező mindenkinek soványnak lenni?


2011. máj. 18. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem kötelező soványnak lenni,de tény,hogy sajnos európában vezetünk az elhizás,a sziv és érrendszeri valamint a daganatos betegek számát illetően

És ne lázadj,nem divatsablonnak kell megfelelni. persze a tinilányok körében népszerű indok ez,de tagadhatatlan,hogy sok a kövér ember akiknek egészségesebben kellene élniük.

2011. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én nem vagyok sovány. kövér vagyok. imádok enni, inni, mellette minden nap sportolok de ez van. ilyen az élet. hogyne lenne ember az aki kövér, ilyet nem szabad mondani.

Én nem érzem hogy kötelező lenne lefogynom, semmi egészségügyi problémám sincs, semmi magas vérnyomás meg ami a kövérséggel jár, szóval nem látom a problémát.

2011. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Tisztázzuk, hogy nálad mit jelent. Mert nem mindegy...

2011. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem kötelező, de ezek a kérdések amit te most kitettél, illetve a "ez a lány tetszik neked jobban vagy ez?" és kitesznek egy molett nőt meg egy extravékonyat. persze hogy a legtöbb válasz a molettre sszavaz, így elkönyveli magában a kérdező, hogy a vékony nem is olyan jó és nem kell fogyókúrázni.


a te kérdésed is ilyen...


tudod manapság annyi kövér van, hogy a vékonyak vannak elítélve..

2011. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"tudod manapság annyi kövér van, hogy a vékonyak vannak elítélve.."


Enyhe túlzásnak érzem.

2011. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor lenne jogos a szemrehányó kérdésed, ha a túlsúly valamiféle csapás, átok vagy betegség következménye lenne. Ilyen is van, de az esetek 99 %-ában annak a következménye, hogy valaki többet eszik, mint amire szüksége van. A nagyobb túlsúly egyértelműen annak a jele, hogy valaki elhanyagolja magát, nem figyel oda az egészségére, és ez nálam nem kelt jó benyomást. De persze attól még ember is, meg nő is, mert hát mindenki hibázhat. Ott kezdődik a baj, amikor valaki fel sem fogja, mekkora bajban van a túlsúlya miatt.
2011. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 19:41

Hát valahol a kettő között... de az elsőhöz sokkal közelebb. De nem az a lényeg, hogy mennyi súlyfölösleg van valakin, mert tömegével olvasom a kérdések között, hogy 50-60 kg vagyok, hogy tudnék lefogyni minél hamarabb....

Én továbbra is úgy érzem, hogy valahol elvárás, hogy csak szép, SOVÁNY, esztétikus nők legyenek a világon, vagyis hogy ugyanez értendő a férfiakra is.

Számomra ez annyira sokadrangú kérdés, hogy ki hány kiló. Én voltam nagyon vékony is, most van rajtam felesleg, na és? Akkor mi van? Sok nő belebetegszik a fogyókúrába, állandóan ezzel az egy témával van elfoglalva.

2011. máj. 18. 19:47
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 19:42

Bocs, de ezt nem teljesen értem....

2011. máj. 18. 19:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyilvan minden ember ember, es minden nö nö, attolfüggetlenül, mennyit nyom. Az ember nem azert dietazik, hogy embernek, nönek erezze magat, hanem azert, hogy csinos, es föleg egeszseges embernek, nönek erezhesse magat. Van akin nem latszik meg 4 -5 kg felesleg sem, es teljesen egeszseges, de olyan is van akinekmar ez is problemat okoz. Nyilvan nemi tulsuly miatt nem itelkeznek az emberek, de azert durva elhizasnal mar mas a helyzet, es azert valljuk be, sok betegsegnek, pl.: cukorbetegseg, izületi problemak, sziv es errendszeri problemak stb... az elhizas az okozoi.
2011. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért betegednek bele a fogyókúrába,meg foglalkoznak ezzel éjjel nappal,mert nem értenek hozzá.

És azért érik őket kudarcok,mert nem olyantól fogadnak el ötleteket,akinek a teste az egyértelmű bizonyíték,hanem a másik pufitól,vagy lesoványodottól.

Elég megnézni a kérdések kb 95%át.


A kérdésre is válaszolva,pár kiló felesleggel még nincs baj.

A sporttól,edzéstől irtózó nőket nem bírom csak.

2011. máj. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!