Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért sírok ennyit mostanság?...

Miért sírok ennyit mostanság? Ma is vagy 3x sírtam apróságokon.18/f

Figyelt kérdés
nagyon el vagyok keseredve és legszívesebben egész nap sírnák. Ha berakok egy szomorú dalgt már elkezdek bőgni, olvasáskor is stb.... Nem tudom miért de már nem bírom sokáig :$
2012. máj. 20. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ejj... hmm... mi a bajod? Lelki gondok, vagy ilyenek?
2012. máj. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek barátaid vagy ilyesmi, akkor ihatunk egy sört.

Ha más gondod van levelezhetünk róla.

Hogy miért sírsz ? :D

Ezt neked kell tudnod.

2012. máj. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fiunak menszesz érdekes...:D
2012. máj. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát én is voltam így. kezdődő depresszió de nem akarlak meg ijeszteni. Vagy nincsenek barátaid vagy barátnőd vagy szüleidtől nem kapsz szeretet vagy mindegyik megvan de tulajdonképpen mégsem kapsz szeretet? he he he?

Vagy bűntudatot érzel valami miatt? Netán sosem úgy viselkedsz ahogyan szeretnél? Ellent mondasz önmagadnak esetleg nincs aki meghallgasson? Esetleg titkolod melegséged?

Jó csak vicceltem ám de gondolom valamit csak eltaláltam a felsoroltak közül :D

Amúgy segítene ha leírnád hogy most akkor mi a helyzet ,de szerintem ez depresszió. Ha azon kapod magad ,hogy a régmúlt hibáin kezdesz rágódni vagy egyszerűen azt érzed most eljött a "vég" egy lúzer vagy már semmi sem fog sikerülni bla bla akkor bizony depressziós vagy !

Keress fel egy pszichológust! De csak akkor járj hozzá ha szimpi. Addig is lúgosíts az magán a "kémiai" folyamatokon segít. inkább mint az antidepitabi.

2012. máj. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, miért lehet ez?
2012. máj. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
ultra gaaaay!
2012. máj. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy ultra gáz! Az a gáz, aki ezt írja. Tök normális bizonyos esetekben. Túlcsordul valami benned. De tényleg neked kell tudnod, miért. Ne keseregj, hidd el, mindenre van megoldás.
2012. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a gay nem azt jelenti, hogy gáz
2012. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Áhh, hová tűnt a 2. és 3 válaszoló közt a komment.
2012. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem tudom most ballagtam ela suliból. Nem szerettem de mégis olyan magányosnak és üresnek érzem magam nélküle. nincs semmi biztos támpontom hogy hova kerülök jövőre stb..... Amúgy nem tudom sírok már vagy másfél hete és folyamatosan unatkozok legszívesebben alszok és fekszek egész nap. Aggódok az alkatom miatt is mert most híztam pár nap alatt vagy 3 kilót. :P Nem tudom mia konkrét baj de rettenetesen érzem magam.. :$
2012. máj. 20. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!