Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék, hogy ne legyen...

Mit tehetnék, hogy ne legyen gyomoridegem?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszak, szokásos görcsök a gyomromnál, folyamatosan büfögök és hányingerem van. Lehet erre valamit inni vagy nem tudom? Ma már a kezem is remegett, de azt az éhségre tudom fogni (eltanultam az időt és elfelejtettem enni). Mondjuk a tojás feltörése elég érdekes volt full remegő kézzel :/


Valakinek ötlet?


2012. máj. 21. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

gyomorra borsmenta tea.

idegességre citromfű tea. :)

van kedvenc zenéd? ami megnyugtat? hallgasd.

2012. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Citromfűteám van szerintem csinálok egy adaggal :) bármi ötlet van szóljon még aki akar, mert utálok idegeskedni :)
2012. máj. 21. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Este vegyél egy jó fürdőt, egyél egy finom vacsorát, aludj egy jót, tanulni nem a vizsga előtti napon kell. Igyál gyógynövény teát, és egyél rendesen mert ha kimerülten, éhesen, karikás szemmel, büfögve beállítasz vizsgára, akkor nem tudsz rendesen figyelni. Biztos van olyan, ami megnyugtat. Háziállat, kedvenc csokiból egy kevés, kedvenc zene, füstölő, akármi. Kinek mi válik be. :)

Ha zombiként ülsz és magolsz annak nem lesz haszna, felesleges önkínzás. :)

2012. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ááá nem egy nappal előtte vagyok :) csütörtökön meg pénteken megyek :) az a baj, hogy várok néhány eredményt és még mindig nem írta be a tanár a rendszerbe... egész nap este lesem tanulás meg netezés mellett :) Egyre idegesebb vagyok... Értem én, hogy 100 emberét kell kijavítania kb, de már megőrülök, hogy sikerült-e.


Ha nem sikerült egy nyavalyás tárgy miatt csúszok egy évet, mivel nem lesz belőle vizsga csak 1 db :(

2012. máj. 21. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

2-3 perces citromfű tea nyugtat, ha tovább hagyod ázni akkor élénkít.

Esténként igyál belőle egy csészével. Használhatsz még levendulát, macskagyökeret.

Vigyázz, hogy a gyomrod soha ne legyen üres.

Rágcsálj diót, aszalt gyümölcsöt.

2012. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!