Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagy miért alakul ki a...

Mitől vagy miért alakul ki a talpon vízhólyag?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja külföldön vagyok, és leginkább gyalogosan közlekedem. Ám mióta kint vagyok, valamiért a jobb talpamon mindig vízhólyag keletkezik, de mindig szinte kivétel nélkül ugyan ott. Fogalmam sincsen miért, otthon rengeteget gyalogoltam, sétáltam, 10-20 km meg sem kottyant. Ma ha csak 2-3 km-t gyalogolok vízhólyag lesz a talpamon. 20 km lesétálása után annyira fájt a lábam hogy pár napig rá sem tudtam állni. Amit jelenleg hordok cipőt otthon is viseltem, és rengeteget gyalogoltam benne így nem értem. Valakinek valami tippje, hogy ez mitől lehet illetve hogyan tudnám megelőzni vagy tenni ellene? Köszönöm előre is!

2012. máj. 22. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A zoknid nem gyűrődhet a talpad, és a cipőd közé?
2012. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, mert nyáron vékony zoknit hordok, és nem vettem észre, hogy gyűrődne. Igazából fogalmam sincsen mitől lehet. Gondoltam arra is veszek a cipőbe talpbetétet hátha az puha vagy valami és akkor attól jobb lesz. Teljesen tanácstalan vagyok, mert korábban ilyesmi nem volt soha.
2012. máj. 23. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!