Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez miért van, mit tudok tenni?

Ez miért van, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Nekem olyan problémám van, hogy akármennyit alszok, vagy valami, mindig fáradt vagyok.

Iskolában nem tudok odafigyelni órákon, pedig még koncentrálni is próbálok, de soha nem megy.

Egyszerűen nem veszi be az agyam.

(Van , mikor kipihent vagyok, de akkor sem...)

Meglátszik a jegyeimen is.

Nem tudom, mit tegyek.

Fáradtság, figyelemzavar.

És a tanulással is gondjaim vannak.

Egyszerűen hiába próbálok valamit is tanulni, nem megy.

Mit tudnék kezdeni magammal, vagy mit csinálok rosszul?



2012. máj. 25. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, csináltass egy vérképet, talán valamilyen vitamin-, vagy ásványianyag hiányod van, vérszegénység, pajzsmirigy gond, stb.
2012. máj. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is elképzelhető, hogy nem alszol elég mélyen, így a szervezeted nem tudja kipihenni magát. Erre megoldást jelenthetnek a patikában vény nélkül kapható nyugtató hatású készítmények, mint pl. Valeriana vagy Hova. Lefekvés előtt kell bevenni 1-2 tablettát és segít abban, hogy nyugodtabban, mélyebben aludj.
2012. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 25. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
magnézium + b6 vitamin
2012. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!