Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet valakinek folyamat...

Mitől lehet valakinek folyamatosan 37,5-38-as láza? Aggódom!

Figyelt kérdés
Tesómnak fél éve kezdődött a kálváriája, hasi görcsei lettek(nekem is voltak ilyen bajaim, de nem találtak semmit), szédült, inygyulladása lett.Folyamatossan lázas vagy hőemelkedése van. Hónapok óta vizsgáltatja ki magát, hasi uh negatív( csak a lépe nagyobb egy kicsit-pont mint nekem). Vérképe is rendben van, máj értékek is, vírusa sincsen. pajzsmirigy hormonszint is meglett vizsgálva (én autoimmun pajzsmirigy beteg vagyok és ezért gondolták, hogy nála is ilyesmi lesz), de az is normális, góca sincsen, góckutatáson semmit nem találtak, gyulladás sincs a szervezetébe. Most lázambulanciára utalta be az orvos, szerinte ezek a tünetek limfomára jellemzőek...vagy valamien autoimmun betegségre (lupusra is gondoltak). Most komolyan mi baja lehet a 25 éves öcsémnek? nagyon aggódom miatta!
2012. máj. 31. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Bppstein-barr szindromat neztek?
2012. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem, még annyi, hogy a tüdőszűrése is negatív. egyébként olyan betegségekre gondoltak ami családi halmozódást mutat, mert nekem is hasonló tüneteim vannak, igaz nekem csak hőemelkedésem volt, lázam nem.Köszi az ötletet!
2012. máj. 31. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Eppstein-Barr. bocs elirtam
2012. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, azóta utána néztem, néztek néhány vírust, de ezt sztem pont nem.
2012. máj. 31. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:
valami immunrendszerrel kapcsolatos szerintem, azért van az állandó láz.
2012. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!