Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális, hogy csak akkor...

Az normális, hogy csak akkor nem vagyok ingerült, ha folyamatosan szedem a magnéziumot?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem.. vagy rászoktál vagy beteg vagy.

és ha nem szeded, akkor milyen más tüneteid vannak még?

2012. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
semmi más csak ingerültebb vagyok a kelleténél:( és nem tudom hogy szoktam volna rá, amikor ezelőtt sose szedtem és akkor is mindig ilyen voltam. mióta szedem azóta van változás, de ha pár napig kihagyom, megint olyan mint régen
2012. ápr. 30. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
hmm és próbáltál már valami nyugtató gyógyteát? pl. citromfű, orbáncfű, levendula...
2012. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

még nem de már gondoltam rá...

az a baj hogy én világéletembe ilyen voltam, és ez nem túl jó nekem se, sokkal jobb nyugodtnak maradni egész nap.

2012. ápr. 30. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:

énis ilyen ingerült vagyok... amin más nevet, én azon is fel tudom húzni magam. nem szedek semmilyen bogyót, meg teát se. zöld teát szoktam inni csak...

próbálom lekötni magam inkább, vagy nem odafigyelni. vagy kezeim közé veszem a kiskutyámat, ő mindig megnyugtat. :D

2012. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!