Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Több mint 1 hónapja álmatlansá...

Több mint 1 hónapja álmatlanság, és étvágyhiányban szenvedek. Megoldás? 20/F

Figyelt kérdés
Az oka mindezekre, hogy szakított velem a párom, több mint 1 év után, már nem szeretett, én természetesen még mindig teljes szívből szeretem. Mielőtt valaki megírná, hogy a megoldás azaz, hogy menjek el a háziorvosomhoz, közlöm, hogy nem szeretnék nyugtatókat és altatókat szedni, se egyéb gyógyszereket. Valaki valami természetes segítséget tudna ajánlani? Aki hasonló helyzetben volt vagy van és írna, azt megköszönném. Azt hiszem, csak ennyit akartam, de ha van valami akkor azt még hozzászólásban leírom.

2012. máj. 31. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a jelenlegi helyzeted,ezzel neked kell megbírkóznod.Tudsz-e egyedül tovább lépni most az itt a kérdés?.Ha azt mondom,hogy orbáncfűtea,vagy citromfű tea akkor kipróbálhatod,de a továbblépés a te kezedben van
2012. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esténként igyál egy csésze citromfű, orbáncfű vagy levendula teát.

Napközben szagolgass bergamott illóolajat (jókedvcsináló).

Étvágytalanságra pedig valami keserű tea lenne jó pl borsika, ezerjófű.

Próbálj társaságba járni ahol elterelik a figyelmedet.

2012. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, a továbblépés nem fog menni, hisz Ő az életem első IGAZ szerelme. Ezeknek a teáknak utána járok majd, hol lehet kapni őket és mennyiért?
2012. máj. 31. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Herbáriákban. Az ára változó.

Citromfüvet adhatok neked, ha közel laksz. Saját termés.:)

2012. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!