Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől állhatott ilyen hirtelen...

Mitől állhatott ilyen hirtelen és ennyire erősen belém a fájdalom, és tartott egész nap? 19/L

Figyelt kérdés
Ma délután hirtelen belém hasított a fájdalom, iszonyú erősen, mintha a beleim fájtak volna.. Pl leülni sem tudtam.. Közben a hasam is fájt lent, meg onnantól lefelé mindenem, tulajdonképpen az alhasamtól a lábam tövéig belül mindenem iszonyúan fájt. Még a levegővételtől is, de olyan szinten, hogy sírni tudtam volna, pedig bírom a fájdalmat. Nem tudtam mozogni, lefeküdtem, de ha oldalra fordultam, attól még jobban fájt, úgyhogy találtam egy helyzetet, ahogy kicsit elviselhetőbb volt a fájdalom és úgy feküdtem két órán keresztül szinte teljesen mozdulatlanul. Eközben többször is pisilnem kellett, nagy nehezen kivánszorogtam a WC-re, de ahogy leültem meg próbáltam pisilni megint iszonyúan belenyilallt hát.. A végbelembe, vagy nem tudom hová :S a fájdalom, szóval így alig bírtam pisilni is... Mi lehet ez??? Nagyon megijedtem! Bevettem két ibuprofent, azóta sokkal jobb, de még most is fáj rendesen...
2012. máj. 31. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma is érzed a fájdalmat, mindenképpen menj orvoshoz! Ne várj akkor hétfőig, nehogy túl késő legyen! Remélem semmi bajod nem lesz sem most, sem soha az életben!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked! :)
2012. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságod!

Sajnos ma is érzek fájdalmat, ugyanolyat, csak a hasam aljában, meg annál lejjebb... :S

Viszont azt sem tudom, hgoy ezekkel milyen dokihoz kéne menni!?

2012. jún. 1. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az első vagyok. Szerintem menj háziorvoshoz, és ha kell, ő tovább küld. Még egyszer minden elképzelhető jót kívánok Neked! :) Nagyon vigyázz magadra, hogy ne legyen semmi bajod! :)
2012. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kb. 20-21 éves koromban éreztem hasonlót, a könnyeim is folytak a fájdalomtól, ráadásul nyaraláskor történt velem mindez, úgyhogy még a Balatonról haza is kellett vonatoznom Pestre ilyen állapotban. Nálam végül "csak" egy megszült vesekő okozta mindezt, ami elvileg ugye nem ilyen tüntetekkel jelentkezik és mégis. A tüneteidből egyébként elsősorban petefészekgyulladásra tippelnék. Mindenesetre az elsőnek teljesen igaza van: ilyenkor rögtön irány az orvos!
2012. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem merek iylet mondani az orvosnak, mert idióta szégyenlős vagyok :S
2012. jún. 27. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Az orvos azért tanult, hogy meggyógyítson - mellesleg hidd el, hogy ennél sokkal cifrább eseteket is látott már (pl. végbélbe beletört villanykörte, "bentfelejtett" 7-8 db tampon, stb.) ...ezen tényleg nincs mit szégyellned, vagy ha úgy érzed, hogy igen, akkor is le kell győznöd. Ha bármilyen gyulladásod van odalent, az könnyen meddőséghez vezethet, szóval ha valaha is szeretnél gyereket, akkor ezt nem ártana komolyabban venned. Ha zavarban vagy, akkor mondd úgy, hogy a gáttájékodon éreztél fájdalmat, bár hát a doki valószínűleg úgyis alaposan ki fog kérdezni erről, meg minél részletesebben mondod el neki a bajodat, annál könnyebben tud segíteni. Egyébként a kérdésed kiírása óta még mindig fájdalmaid vannak, de azóta sem mentél orvoshoz?
2012. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A kérdés kiíársa óta ilyen durva, meg sokáig tartó nem volt, tehát nem mentem orvoshoz. Persze gyakran fájdul még meg de csak néhány percig, és nem annyira intenzíven.


(egyébként nőgyógyásznál voltam kb másfél hónapja petefészekciszta miatt, de azt modnta, hogy azzal midnen rendben, semmi teendő nicsnen most vele)

2012. jún. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!