Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hízókúrás tippek? Csont és...

Hízókúrás tippek? Csont és bőr vagyok, és nagyon rosszul érzem magam így.

Figyelt kérdés

Nem vagyok anorexiás, mert nem éreztem magam soha kövérnek, és direkt nem is akartam fogyni... egyszerűen ilyen lettem... Deréktól lefelé tetszem magamnak, a lábaim, a fenekem... de a felsőtestem valami katasztrófa... Kilátszanak a bordáim, kiáll a lapockám, cérnavékonyak a karjaim, kicsik a melleim... rémes. Utálok tükörbe nézni. Az a baj, hogy azt tapasztaltam, hogy ha kicsit is hízom, az egyből a fenekemre meg a combomra egy, ami nem jó, mert a csípőm elég széles, és a vékony felsőtesttel még rosszabb összképet alkot a nagy fenék és vastag combok ... Már nem merek kivágott vagy pántos felsőket felvenni, mert úgy nézek ki mint valami csontváz...


Van ötletetek, hogy mit tudnék tenni, hogy felszedjek jó pár kilót? Táplálkozás, mozgásformák, egyéb... Bármilyen tanácsnak örülnék, mert mindenképp változtatni szeretnék a kinézetemen... Így nagyon-nagyon rossz.


2012. jún. 1. 01:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha teheted menjél egy kondi terembe, és az edző ad tanácsot.

Ha nem tudsz elmenni, akkor egyél bőségesen, de egészségesen, és szerezz be DVD-ket (Rubint Réka, Alexandra...)

Ne úgy akarj hízni, hogy édeset és zsírosat tömsz magadba, mozgás nélkül.

Nekem is így sikerült pár kilót felszednem.

2012. jún. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!