Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok rosszul hajnalban...

Miért vagyok rosszul hajnalban, ha lefekvés előtt nem eszem közvetlenül? Másnak is ennyit kell ennie?

Figyelt kérdés
Kb 2 óránként ennem kell valamit, mert már érzem h nagyon éhes vagyok. Tegnap este 8kor ettem, fél 11kor feküdtem le, de hajnalban már olyan éhes voltam, úgy fájt a gyomrom/lyukadt a hasam, h az hihetetlen. Ez normális, h nekem ennyit kell ennem? Kicsit zavaró, mert látják mások, h mennyit eszem, mégis vékony vagyok, és félek azt hiszik bulimiás vagyok, vagy ilyesmi.
2012. máj. 17. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyors az anyagcseréd, de érdemes lenne megnézetni. Nem biztos,hogy baj van dehát jobb félni mint megilyedni..
2012. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cukorszintedet jó lenne megmérni.
2012. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok, majd megmérjük, van itthon mérő
2012. máj. 19. 09:04
 4/4 kikicsoda válasza:
Én is sokat ettem, de nemhogy nem híztam ,még fogytam. Mikor már 44 kg voltam a háziorvos elküldött gasztroenteorológiára.Gyomortükrözés , kiderült, helykobakter volt, felírtak 2 gyógyszert, összesen 10 napig tartott a kura, már 12 kilót híztam. Lehet, hogy csak ennyi a problémád. Megéri,mert már lelkibeteg voltam.
2012. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!