Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy a medence...

Miért van az hogy a medence vize bebarnul?

Figyelt kérdés

Szerintem a Klór vagy a fúrt kútból nyert magas vastartalmú víz miatt van, vagy nem tudom. :S

Nem tudjátok mivel lehet eltüntetni ezt a színt?

Így néz ki a medence: [link]


2009. júl. 1. 12:13
 1/5 A kérdező kommentje:
jaj nem ide kellet volna... :S közérzet helyett környezett olvastam.
2009. júl. 1. 12:15
 2/5 anonim ***** válasza:
A kép alapján inkább moszat mint vas.Gyakrabban kellene cserélni a vizet.
2009. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a fúrt kútból való felengedés ezt eredményezi.Ha homokszűrős a medencéd,akkor sokkoló clórozást kell alkalmazni,és utána kipórszívózni.Ha papírszűrős,akkor sajnos nem fogja tudni kidolgozni,akkor csak a víz lecserélése segít.Ha kicseréled a vizet legyen benne mindig lassan oldodó clórtabletta(úszó vegyszeradagolóban)ezt csak akkor kell kivenni,ha belementek a medkóba.Valamint algaölő.Ha ez a kettő benne van,általában tisztán tartja a vizet.Persze minden nap át kell forgatni a vizet a szűrővel.Ha van még kérdésed írj privit!
2009. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenem: ma reggel lett feltöltve... és most raktam bele a vegyszereket (klór, alga ölő, ph szabályozó) :P
2009. júl. 1. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha sikerült megoldanod a problémát, akkor leírnád nekem is a megoldást? Én is fúrott kútból engedtem fel a medencét és a vegyszerezés után 2 órával bebarnult a víz.

2010. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!