Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a szemem?

Mitől fájhat a szemem?

Figyelt kérdés
Tegnap még csak kicsit furcsa érzésem volt, ma már fájt a szemem (nem nagyon, egyáltalán nem elviselhetetlen) a szemem belső, fenti részén szúró fájdalom, és olyan, mintha kicsit száraz is lenne a szemem, ég is, és egy picit piros. Kicsit huzat van nálam, attól lehet a szemszárazság és az irritáció, de mitől fáj belül? Elég sokat ültem most egyhuzamban a gép előtt, meg olvastam a gépen, mert vizsgaidőszak van és tanulok.. Emiatt péntekről szombatra 4 órát, mára 7 órát aludtam, ami szerintem annyira nem kevés.. Ráadásul aludtam délután vagy öt órát, de utána is elkezdett fájni. Ha a monitorra nézek, akkor jobban fáj. De lehet tényleg ettől? Mi lenne a kapcsolat a monitor és a szemem belső fájdalma között? Máskor is szoktam sokat gépezni, mégsem fáj a szemem.
2012. jún. 4. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
hát attól függ.. ha más napokon is ugyanennyit ültél ott és akkor nem volt semmi akkor nem valószínü ettől, de nem ártana óránként pár percre eljönni a gép elől(5-10 percre). nem lehet hogy allergia?
2012. jún. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát éppen lehet, de semmi más tünetem nincs. De feltűnt, hogy ha nem a monitorra nézek, hanem valahova máshova, akkor teljesen "megkönnyebbül" a szemem, és kicsit zavar az erős fény. Én arra gondoltam, hogy a sok olvasástól lehet, amivel papíron nincs baj, de a monitoron nagyon nem jó.. Meg a huzat és a kialvatlanság. Csak attól tartok, hogy valami komoly baj lehet, és ezeket csak bebeszélem magamnak, hogy megnyugodjak, ezért lenne jó egy kívülálló véleménye, mitől lehet. :)
2012. jún. 4. 01:42
 3/3 anonim ***** válasza:
ja, szerintem magyarázat az rá hogy sokat olvastál monitoron, és nincs más gond..
2012. jún. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!