Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány milliméter egy vese? Baj...

Hány milliméter egy vese? Baj ha az egyik nagyobb mint a másik? Mire utalhat az?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Pl üregrendszeri tágulatra utalhat, ami sokmindentől lehet. pont belémszaladtál, radiológián dolgozom. Irj privit megnézem a leletedet szívesen :)

27/L vagy írd itt le

2009. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a segitséged!Az édesanyámról van szó!Az egyik vese 97mm a másik 107mm egyenetlen pyelonparnhymiális átmenet a jobb oldalon!a vérképe ilyen lett:HGB:7.00 mol/l

Triglicerid:5.50mol/L

GGT:48U/L

carbamid:7.80mol/L

KRN:117 mikromol

SE.hugysav:433mikromol

We:40


Előre is nagyon szépen köszönöm a segitséged!Ez a lelet mire utalhat?/Sajnos anyukám tavaly petefészek rákkal mütöttélk és utána kezelték és nagyon féltjük mivel megint nagyon fáj a hasa/

2009. júl. 1. 19:05
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon várom a válaszod !Nem tudom h kell privit irni!:S
2009. júl. 1. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:
A laborban csak a triglicerid magas ha jól láttam az meg vérzsír. A vese az egyik valamivel nagyobb, de a vélemény kéne amit írtak a lelet végén. Ha az UH-n nem láttak semmi visszatérésre vagy kiújulásra jelet akkor nem kell aggódni, ott azért elég szépen meg lehet nézni dolgokat. a rákra meg vannak kifejezetten specikfikus vérvizsgálatok, ez egy normál vérkép volt csak. A véleményt még leírnád ide? az többet mondana
2009. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mármint az Uh végén a véleményt.
2009. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem irtak véleményt csak azt mondták h rosszak a vesefunkciók és ezért kell az uh!az ultrahangon meg csak ennyit irtak:S
2009. júl. 1. 19:20
 7/10 A kérdező kommentje:
szted akkor ott lehet valami baj ,mármint a vesénél vagy tovább kell keresnünk annak az okát h mitől fáj ennyire szegény anyukámnak a hasa!Nagyon nagyon féltjük Őt!Köszönöm!
2009. júl. 1. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Innentől orvost tudok ajánlani csak. a vesefunkció sok mindentől lehet rossz, nem feltétlenül attól Egy hasi MR vizsgálat nem ártana. nincs-e áttét vagy ilyesmi...

adjak e-mail cimet amire tudsz nekem irni? ha gondolod szívesen segítek. ha nem akarod megértem.

2009. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A magas We vagyis vérsejt süllyedés utalhat gyulladásra. Lehet vesemedence gyulladása van.

Mindenképpen valamelyik kezelő orvost kéne megkérdezni.

2009. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segitséged és nagyon köszönöm ha irhatok neked !Igy sokkal jobb nekem is ,ki tudom magam beszélni és szakember véleménye nagyon fontos!Köszönöm neked!esetleg msn?vagy skype?sikerült neked privit irni:)
2009. júl. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!