Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normálisan lélegzem mégis...

Normálisan lélegzem mégis mintha nem kapnék levegőt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hétben vettem észre. Veszem normálisan a levegőt, mégis légzéskor muszáj gyorsan megint mert úgy érzem nem kapok levegőt. Ez mitől lehet? Mostanában gyakrabban van ilyen. Illetve ilyenkor csak a számon keresztül tudom venni.
2012. jún. 4. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem stressz. Nekem is szokott ilyen lenni.
2012. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt egy darabig. Lehetséges, hogy pszichés, mert amikor tudatosult bennem a probléma, eldöntöttem, hogy semmi bajom és hamarosan elmúlt. Tudom, így kicsit bután hangzik, hogy "eldöntöttem", de nem akartam orvoshoz menni, vizsgálatokon részt venni, hogy aztán rám olvassanak valami nem létező betegséget, mert már volt ilyen. amikor nekem ez volt, volt olyan ,hogy ki kellett mennem a levegőre járni egyet és akkor elmúlt. Aztán elkezdtem nem foglalkozni vele, nem figyelni arra, hogy hogy veszem a levegőt és azóta nem volt ilyen. Nemrég a torkomban lévő gombóccal voltam ugyanígy. Már kezdtem beparázni, hogy gégerákom van, aztán azt mondtam magamnak, hogy na ne már, miért lenne? Aztán az is elmúlt. amúgy sokat figyeled magad?

De azért felkínálok egy lehetőséget a másik oldalról is: Esetleg lehet allergiás tünet, vagy asztma, szóval, ha nem segít az A verzió, menj el a tüdőgondozóba. Szerintem ez légszomj egyébként, de ismétlem, simán lehet pszichés.

2012. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a pollenallergiám okozza ezt. Menj el tüdőgondozóban, ott meg tudják nézni.
2012. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akartam írni hogy nem lehet-e a stressz miatt de inkább kihagytam. Akkor valószínű amiatt lehet, mert akkor van ilyen ha ideges vagyok vagy felmegy bennem a pumpa, mert olyankor remegni is szokott a kezem, legalábbis általánosságban ez tűnik fel. Allergiás pedig nem vagyok kb konkrétan semmire. Köszi a válaszokat!
2012. jún. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!