Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem a szivem, hogy...

Miért érzem a szivem, hogy ver ötöt normálisan aztán kettőt egymásután gyorsan? 15 éves vagyok most sokat nőttem lehet azért mert fejlődik a szervezetem?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 13:45
 1/4 anonim válasza:
Ez normális, anyukám orvos, neki is szokott lennni és mi is örököltük tőle, de azt mondta, hogy ez nem baj, néha lehet pár plusz szívverés, aztán visszaáll, de esetleg lehet fáradtságtól is. Nekem tegnap óta folyamatosan ez van és rosszul vagyok tőle, még így sem izgul, pedig neves főorvos, viszont azt mondta, hogy aludjak, mert a kimerültségtől is lehet.Ami esélyes nálad is már így év vége fele...Úgyhogy túléled :) De ha gyakran előjön nagyon, pl minden nap hónapokon keresztül, azért nézesd meg magad, meg ha mondjuk az lesz, mint ami nekem van. De ha hetente vagy havonta egyszer pár másodperc, akkor csak ilyen vagy. Figyeld magad egy ideig.
2012. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod.. én meg ijedtem hogy szivritmus zavar... de mostmár minden rendben
2012. ápr. 21. 00:12
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet h szívzörej..
2012. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
első vagyok, a szívzörej más...az mint ahogy a nevéből is adódik egy hang, amit az orvos hallhat mikor meghallgat, és az azt jelenti, hogy valami útjában áll a vér szabad átpumpálódásának és ezért hangosabban áramlik át a szíven..az nem kapcslatos ritmussal
2012. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!