Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mik a frontérzékenység tünetei?

Mik a frontérzékenység tünetei?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 22:06
 1/6 anonim válasza:
fájdalom
2012. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Időjárás változáskor szétszakad a fejed/ bármely más testrészed, különös tekintettel az izületeidre. Röviden, tömören ennyi.
2012. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor beigazolódott a gyanúm... :) Köszi a válaszokat!
2012. jún. 4. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Fejfájás, derékfájás, térd, boka izület fájás. Epe-vese görcs. Persze ez nem mind és nem egyszerre. Kinek mi a legelhasználtabb.
2012. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az durva is lenne ha az utolsó által írt lehetőség mindegyike lenne :D azt hiszem sokan szavaznának az eutanázia mellett :D
2012. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Nekem csak a fejem szokott fájni (néha jobban, néha kevésbé), de ha az itt felsoroltak közül mind lenne, tényleg sokak élete nem lenne leányálom.. :D

Amúgy csak egy tipp a fejfájós frontérzékenyeknek: mióta rendszeresen sportolok, nekem enyhültek a tüneteim. Régebben volt olyan hét, h minden nap (akár többször is) kellett bevennem gyógyszert, mert anélkül létezni sem tudtam volna, és mikor épp nem volt nálam bogyó, nem egyszer csapott át migrénes fejfájásba.

Szóval a sport segít, csak ajánlani tudom. Nem mondom, h sosem fáj a fejem azóta, de lényegesen ritkábban, az enyhébb frontokat már van, h meg sem érzem, vagy annyira minimálisan, h magától elmúlik a kicsit nyomó érzés.

2012. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!