Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen jelentkező szédülésem...

Hirtelen jelentkező szédülésem volt, ami kb 5-8 percig tartott. Egyszercsak forgott velem a világ, és még most sem érzem "tisztának" a fejem, fél óra után. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
sok mindentől.. időjárás, leeshetett a vércukrod ha pl. nem ittál ma még eleget, vagy nem ettél.. leeshetett a vérnyomásod is pl. hirtelen felálltál valahonnan.. esetleg terhes vagy.. vagy rossz kaját ettél.. hirtelen ennyi jutott eszembe:)
2009. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Mielőtt megszédültem volna ettem, igaz inni nem ittam eleget, úgyhogy azóta lecsúszott fél liter víz, és bevettem egy vas tablettát is. Nagyon ritkán menses után szoktam szédülni, de nem ilyen durván, most viszont pont előtte vagyok. Egy kicsit félek, hogy újra rosszul leszek, és összeesek.
2009. júl. 2. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!