Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Régi vagdosás nyomait hogyan...

Régi vagdosás nyomait hogyan tüntethetném el magamról?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

A Dermatix gél állítólag nagyon jó. Egy ismerősöm dícsérte, neki égési sebre ajánlották. Vagyis nem a sebre, hanem az utána maradt heg eltüntetésére.

Én megkérdezném egy bőrgyógyásztól, hogy mit tud ajánlani.

2012. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!! :)

Az a baj a bőrgyógyásszal, hogy kb. két hónap múlvára kapok időpontot, és ráadásul aki itt nálunk van az nagyon béna :/

2012. jún. 10. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Probalkozz koromvirag kenoccsel.Hegesedesre kituno,igaz nem tudom a regiekkel tud-e kezdeni valamit.
2012. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
MEgpróbálom először a körömvirágot, az még van is itthon. Igen, én is ezen aggódom, hogy mivel nem friss, hanem már több hónaposak (van vagy fél éves)és mi van, ha annak már mindegy... :S Csak nem akarom, hogy örökre megmaradjanak. (Van olyan is, ami már több éves, és mégis látszik...)
2012. jún. 10. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
dermaroller
2012. jún. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabie32 válasza:
0%
Azt megkérdezhetem,hogy hány éves vagy,és milyen célzattal művelted eme nemes cselekedetet???(vagdosás) Amúgy meg nem értem miért akarod eltüntetni,hiszen a mostani fiataloknál az a trendi:)
2012. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, és egyáltalán nem trendi, iszonyú ciki, nem divatból csináltam :/

Nagyon szét voltam csúszva, hol fenn, hol lenn, de iszonyú nagy kilengésekkel. Azóta gyógyszert szedek mániás depresszióra, és jól vagyok, szóval nyugi, nem divatból "kesergek", egyszerűen hibásan zajlanak egyes kémiai folyamatok a szervezetemben.. :) (amit sikerült kiküszöbölni, ha minden igaz)

2012. jún. 21. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:
3%
Ja hogy szóval kapsz gyógyszereket, amikről azt, hiszed, hogy hatásuk van és emiatt meggyógyulsz magadtól, de közben csak sima vitaminok? Hopp.
2012. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!