Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vizsga előtt vajon miért...

Imolka kérdése:

Vizsga előtt vajon miért szédülök?

Figyelt kérdés
Tavaly és idén is június elején pont mikor az egyetemi vizsga időszak megkezdődik elkezdek szédülni. Ez pont ma kezdődött el. Tavaly annyira súlyossá vált, hogy járni se tudtam. Hányingerem is volt. Most még nem érzem olyan súlyosan magam mint tavaly. Ittam fekete ribizli szirupot, hogy a vérnyomásomat hozza helyre, ha azzal van a baj. Ha a fejemet mozgatom, akkor szédülök. Vajon stressz alapú? Nem érzem magam idegesnek a vizsgák miatt.

2012. jún. 11. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mérj vérnyomást, amúgy meg menjél orvoshoz. Lehet ezer oka.
2012. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez nekem is így van mindig. Vizsgák előtt mindig, lázas vagyok, kiráz a hideg és szédülök is. Mintha már 1 hónapja nem aludtam volna. Aztán lemegy a vizsga és mintha mi sem történt volna. Nekem azt mondták lámpa láz. Pedig nem szoktam izgulni a vizsga miatt. Egyszerűen ilyen típus vagyok. Belülről jövő, stressz alapú "betegség". Azt mondták nem tudok nagyon mit tenni ellene. Hát, megjártuk:/
2012. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok:) nyugtató teát iszom, és készülök a vizsgákra. Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 12. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!