Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet? Mi lehet a gond?

Mitől lehet? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Estére elkezdek fázni, de már van rajtam pulcsi, zokni, minden ami kell és mégis. Éjszaka is már zokniban alszok, pedig eddig soha, 2 takaróval takarózok, hősszúujjúban alszok. Elaludni is olyan nehezen megy, mert olyan érzésem van, mintha valaki figyelne. Aztán nagy nehezen elalszok, majd éjszaka felébredek pisilni és onnantól megint a rossz érzés, hogy figyelnek és nem tudok elaludni. Ez csak olyankor van, ha egyedül alszok, ha a barátom itt van sosem fordult még elő. :/
2012. jún. 11. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
A fázásra tornázz és beindul a vérkezringésed, igyál forró teát az is felmelegit. Olyan mintha figyelnéne? Sok rémisztő filmet nézel. Én már egy ideje nem is nézek mást csak a joban rosszban, néha még attól is rosszat álmodok. Ha megnéztem egy NCIS, vagy hasonló jellegő filmet egész éjszaka gyilkolásztak meg hasonlok álmomban, pedig azér ez nem egy brutál film, horror meg ilyesmi szoba sem johet nállam, mert nagyon félnék. Lehet nálad is ez van, tudatosan ne nézz filmet amiben agresszio, hullák, gyilkoslás van.
2012. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!