Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 13éves lánynak folyamatos...

13éves lánynak folyamatos szédüléses fejfájás mozgás hatására? Komoly gond? Tanácsok?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, most nagyon sokat betegeskedtem, stresszeltem, 39 fogok lázam volt egy napig, köhögök , orrot fújok, és ha felállok, mozgok, iszonyatosan fáj a fejem, mintha lázam lenne, csak erősebben, pedig nincs, és ugyan úgy, ha mozgok, szédüléses rohamok jönnek rám...fal fehér vagyok...iszom sokat..eszem is jól...


Akarunk menni vérvételre csak most így betegen, antibiotikummal nem akar vinni anya...


Szerintetek lehet valami komoly? vagy csak vashiány, vagy akármi ilyesmi???


Előre is köszönöm a normális válaszokat !!


2012. febr. 28. 13:40
 1/5 anonim válasza:

Egyszerűen le van gyengülve a szervezeted, ezek a tünetek jellemzőek. Pihenned kell. Az antibiotikum rendbe hoz, ha rendszeresen szeded, és nem felejted el bevenni este pl.

Ne feledd, hogy az orvos által felírt összes pirulát be kell venned, akkor is, ha jobban vagy már.

2012. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet vashiány igen. Vagy pl porckopás valamelyik nyakcsigolyádnál. A stressz is okozhatja... stressz hatására reflexszerűen behúzod a nyakad a vállaid közép... ezáltal az izmok összerándulnak, elszoríthatják az ereket... ez is okozhat fejfájást, szédülést.


Mit jelent az iszol sokat és jól eszel?! Betegség esetén kb 3-4liter vizet kéne inni egy nap és vitamindús zöldségeket, gyümölcsöket... és ilyenkor a szénhidrátot sem szabad nélkülözni.


De a gyógyszereknek is lehet ez a mellékhatásuk. Meg persze a betegségnek is, ha le van gyengülve a szervezeted. Ha már nem vagy beteg és még mindig tapasztalod ezt, akkor érdemes orvoshoz menni.

2012. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

magnézium, vashiány. Le vagy gyengülve, leesik a vérnyomás, ezért szédülsz. ne aggód túl ezt a dolgot :)

Mihelyt meggyógyulsz, rendbe fogsz jönni!

Jobbulást!

2012. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, a gyógyszereket szedem persze, jól eszem iszom...nagyon keveset iszom alapjáraton de most hogy rosszul voltam anyu 2,5-3 litert belém nyomott...enni pedig gyümölcsöt, zöldséget, húst...sokat...jókat ...
2012. febr. 28. 14:03
 5/5 A kérdező kommentje:
A jobbulást pedig köszönöm !!!
2012. febr. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!