Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van e valamilyen esély rá,...

Van e valamilyen esély rá, hogy még ezek után nőjek valamennyit?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok . Magasságom 1,67m . Nőhetek még? ha igen hogyan , és miként? mert azt hiszem h természetes módon nem nagyon van reá esély. Most lehet h felmerül a kérdés h mért akarok nagyobb lenni? azért mert nagyon kicsinek , alacsonynak érzem magam a barátaim és ismerőseim mellet. Mindenki az én koromban sokkal magasabb mint én. :( de én valahogy nem nőttem meg mint a többiek. Már a kicsi 8adikosok is nagyobbak mint én :( Ha van valamien mód arra h még nőjjek egy kicsit akkor megköszönném ha beavatnátok.
2009. júl. 4. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Én akkor nöttem sokat mikor rendszeresen sportoltam .MOst már leált a növekedésem pedig még csak 18 vagyok kb 174 cm vagyok és 62 kiló most mértem 2 perce.Énis alacsonynak érzem magam mert a 15 éves öcsém 175 cm és 80 kiló vagy 15-18 kilóval nehezebb.De ne feledd azt hogy ha felszedsz pl 5 kiló izmot akkor az a te 167 cm eden sokkal jóbban meglátszik mint pl egy 185 cm esen.Szóval pl ha gyúrnál sokkal hamarabb érsz el látványos izom fejlődést ugyhogy nem mindig jó magasnak lenni.Csak néz körül az utcán hány olyan 180 feletti ember van és cingár vékony alkatú.Te lehet hogy 167 vagy de tiszta izom mert jobban látszik rajtad.Amugy ha sokat sportólnál meg ráálnál a sok tejtermékre meg csinálnál ilyen jó nyújtó gyakorlatokat még nőhetsz egy pár centit.Nekem 15 évesen ált meg a fejlődésem de nembánnám ha még egy 5 centit nőnék .Nézz körül a boxolok terén ott is sok a 170 alatti emberka azt szembe kerül egy 190 cm es átlagos emberrel az a sz@rt is kiveri belőle a kis csávó.
2009. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!