Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Porckorong kopás térdben, ha...

Porckorong kopás térdben, ha műtik mennyi idő a kórházi bennlét ill. a gyógyulás?

Figyelt kérdés
A térdem már évek óta fáj, hol jobban hol egyáltalán nem, de amikor fáj akkor van hogy nem tudom kinyújtani se... egyik ismerősöm mondta hogy szerinte ez lesz és hogy műteni kell, de én a munkámat 1 hétnél tovább nem tudom hanyagolni..
2012. jún. 15. 23:34
 1/2 anonim válasza:
Porckorong az a gerincben van. Ha a térdedben van porckopás, akkor kortól függően protézist építenek be. Ha porclevállásod van, akkor az max. 2 nap. Egy nap vizsgálatok, második nap a műtét. Nálunk legalább is így megy.
2012. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ortopéd szak orvoshoz kell fordulni,én először MR-en voltam és így állapították meg a hosszú évek óta fájdalmam okát, márciusban volt térd műtétem,porc leválás,+letört egy 1.5darab amit eltávolítottak,szalag szakadás, 2napot töltöttem kórházban ,de a gyógyulási idő kissé elhúzódott ,nehezen álltam lábra.,már pár hónap el telt úgy érzem sokkal jobb ,. forduljon orvoshoz ,nem szabad húzni halasztani,mert a szobatársamnak sem adtak protézist még ,de helyre állították a dolgokat ,és ne hallgasson senkire kilehet bírni azt a műtétet ,sőt én nagyon meg lettem ijesztve ,és nem volt a műtét alatt fájdalmam ,mielőbb,legyen túl rajta
2012. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!