Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyakcsigolya kopás, meszesedés...

Nyakcsigolya kopás, meszesedés milyen problémákat okoz? Fájdalom, fejfájás, szédülés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó, kinél mit... Van akinél nyomás alá kerül egy ideg, van akinél az artéria, van aki észre sem veszi. Én évek óta szédülök, zúg a fülem és itt-ott lezsibbadok, de nem fáj sehol szerencsére, mondjuk 21 éves vagyok, nem tudom mi lesz később, de azt mondják kordában lehet tartani. Nyilván jobb lett volna, ha hamarabb elkezdik kezelni, nem minden fiatal lány szorong vagy pánik beteg!
2011. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én elmentem a háziorvoshoz,hogy fáj a fejem,nem hat rá semmi,a nykama,meg szédülök,és közölte,hogy ez szerinte pánikbetegség-kapásból.Eszébe nem jutott,hogy előbb a fizikai betegségeket kizárja-úgy,hogy azelőtt fél évvel volt egykoccanásunk,ami még külön nem tett jót a nyakamnak.....nekem vmi ér probléma is lehet,mert állandó pulzusszinkron van a fejemben,de ott minden rendben(-MR+MRA)és fáj is a nyakam,fejem+a szédülés október óta....

és 27 vagyok....szóval konzervatív kezelés folyik-gyógymasszázs és torna...én megyek majd még masszzásra magamtól....remélem neked is jobb lesz....

2011. jan. 18. 20:20
 3/3 Rózsa Évike válasza:
Sajnos a mai orvosi hozzáálás,egyenlő a nullával.Hamar rávágnak valamit a panaszunkra és kész.nekem a fejem évek óta fáj alvás után,megröngenezték,pszihés okok volt az okozó.ám ez marhaság.fáj a nyakam nagyon,a derekamon csomok vannak,majd elmúlik,ezt kaptam.Nehéz manapság mert régen nem volt ennyi beteg,ám gyógyszer sem
2012. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!