Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félrenyeltem az előbb. Miért...

Félrenyeltem az előbb. Miért köhögök még mindig?

Figyelt kérdés
Kb. negyed órája majdnem letüdőztem a rágómat. Véletlenül beszippantottam, és szerintem belement a légcsövembe, mert nem bírtam lenyelni. Köhögtem egyet, és akkor egyből kijött. Viszont azóta is olyan kaparó érzésem van kicsit, és köhögnöm kell. Mitől van? Ugye nem történt valami nagyobb baj? :S

2012. jún. 19. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kijött a rágó, akkor nem hinném, hogy nagyobb baj van. Egyszerűen felsértette az "idegen anyag" a hörgő-nyálkahártyát és ez ingerel. Ugyanakkor előfordulhat (ha pl. holnapra sem múlik), hogy egy gyulladásos folyamatot indít el az aspiráció (félrenyelés). Ha holnap is ugyanígy érzed, mindenképpen menj orvoshoz!
2012. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Azt hiszem, elmúlt már azóta...:)
2012. jún. 19. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen - örülök, hogy elmúlt :)
2012. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!