Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Múlthéten beteg, lázas voltam....

Múlthéten beteg, lázas voltam. Azóta is köhögök, pár napja megint (vagy még mindig? ) hőemelkedésem van. Ez természetes vagy menjek azért dokihoz?

Figyelt kérdés
1-2 napja mérem a hőmet, 37.5 körül van mindig, ma csak kora reggel mértem, 37.3 volt. Akkor ma sem múlik el gondolom,mert reggel szokott mindenkinek a legalacsonyabb lenni. (nekem amúgy normál állapotban 36.4-36.6 az alaphőm) Tudom,hogy a hőemelkedéssel nem kell annyira foglakozni,de akkor nekem valszeg már 1 hete az van, elötte meg tuti lázas voltam. Normális ez ilyen hosszú ideig?
2012. márc. 8. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, hátha valamilyen szövődmény, tegnap mondták a TV-ben, hogy sok a szövődmény (arcüreg-gyulladás, mellhártya izzadmány). Egyébként nekem is ez van múlt hét hétfő óta, már csökkent, de még mindig nem múlik a nátha és a köhögés.
2012. márc. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az a 37.5 ös hő az semmi...

nem múlik el a betegsg egyik napról a másikra csodát ne várj

2012. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csodát nem várok, de máskor egy megfázásból 1 hét alatt úgy kijövök,hogy nem is emlékszem rá. Még múlthét elötti szombaton kezdődött, vasárnapra lett rosszabb. Tehát lassan 2 hete.

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 8. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!