Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mar szornyu ti hogy viselit...

Ez mar szornyu ti hogy viselitek el ezt a panikbetegseget?

Figyelt kérdés
1 eve vagyok kb panikbeteg de mar alig hiszem el hogy majdnem mindennapra van valami bajom hol igy jonki hol ugy ti hogy viselitek ?

2012. jún. 19. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
nehezen..várom a nagy csodát:)
2012. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem viselem túl jól. Nekem akkor jött elő, mikor tényleg minden bajom volt, tehát nem voltam egészséges. Műtéten is átestem. Azóta egy szimpla fejfájástól is képes vagyok bepánikolni.

Egy jó darabig nem volt, aztán néhány hete újra előjött. Szinte minden nap vannak kisebb pánikolások, de szerencsére nem nagyok.

Próbálok erős maradni.:)

2012. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már megyek ki belőle, de még így is van némi gond, mert hozzá kell szoknom, hogy újra egyedül járok ide-oda.Néha még érzek fura tüneteket, de már nem foglalkozom vele.Egyszerűen ráuntam, azóta javulok :)
2012. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem most peldaul ujjra elojott a gyorss pulzus szam viszont szerntettek van olyan is hogy csak ugy erzi az ember hogy gyorssabb a pulzussa ? nem tudom hogy csak nalam van hogy majdnem egesznap erzem a szivdobogast vagy nalatok ti is szoktatok erezni ?
2012. jún. 19. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Én akkor ha félek. Tehát rettegek mert másnap vonatra kell ülnöm és már előtte este stresszelem magam,akkor igen.

Nekem mondjuk tenyérizzadással kezdődik az egész.

2012. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy pulzusmérő órát, hátha az megnyugtat ha látod nem is emelkedik a pulzusod.
2012. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Èn 2009 ota panikolok. Mar nagyon unom! Foleg melegben! Kitartas mindenkinek

!

2012. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem 2007 ben füvezés hozta ki a pánikbetegséget, az elején nagyon rossz volt, iszonyatos halálfélelmem volt szinte a nap 24 órájában aludni is csak alig alig tudtam valamit hosszú hónapokon át... amúgy a szívemmel paráztam(zok) mindig, mikor érzem a szívverésemet, mert futok, vagy ideges vagyok, vagy bármi ilyesmi, akkor szívrohamtól vagy agyvérzéstől rettegek, mikor teljesen nyugodt vagyok akkor pedig folyamatosan képes vagyok ilyedezni attól, hogy megállt a szívem, ezzel aztán megemelem a pulzusomat, így máris parázhatok a szívrohamtól:)...

Régen kaptam sok nyugtatót, de doki azt mondta én vagyok az első akit látott, hogy az erős nyugtatótól kapott pánikrohamot...

Mára sokat javult a dolog már csak havonta 1- 2 rohamom van, az is főleg csak elalvás előtt, de leküzdöm helyes légzéstechnikákkal, meditálással... jártam pszichiáterhez az sokat segített.

Rengeteg könyvet olvastam amik a halál feldolgozásáról szólnak, picit az is segített... sajnos totál ateista vagyok, ezért a hithez nem nagyon fordulhatok, de folyamatosan keresem a hitemet:P

mindenképpen segít va van egy hobbi amivel az ember lekötheti a szabadidejét, ha van mint tervezgetni a munkában, hogy ott se forduljon be...

Hülyén hangzik, de a szex is nagyon sokat segít:)

Kutyám általában előre megérzi, ha rohamom lesz és már jön is vigasztalgatni, anyukám közelében pedig mindig megnyugszom, ami néha picit hülyén veheti ki magát egy 26 éves férfitől mikor melóból elrohan meglátogatni anyukáját, hogy megnyugodjon, aztán vissza:P

2012. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rám is a szivem szokta hozni a frászt.Ebben a döglesztő hőségben pedig néha olyan fura érzésem va, néha átfut rajtam valami reszketés vagy borzongás, meg szorongás.De érthető, hisz a nagy meleg is stressz a szervezetnek és a pánikosoknak az nem túl kedvező.
2012. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
06-19 22:21 -hez fuznem hogy en igaz vallasos vagyok de sajnos mostanaba nekem is olyanok jarnak a fejembe hogy jujj mi van ha hirtelen megall a sziv es akkor jobban spanolom magam stb
2012. júl. 8. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!